Упис 2022 - Основне академске студије

Завршен је упис на основним академским студијама

Данас, 08.07.2022.године, последњом прозивком која је одржана у 15:00 часова  завршен је упис на основним академским студијама.

Сва места на СП Информациони системи и технологије и СП Менаџмент и организација су попуњена.

Свим кандидатима који су пријавили за упис на ФОН захваљујемо на указаном поверењу, а посебно студентима који су се уписали.

Свим канидатима желимо пуно успеха у наставку школовања.

Наглашавамо, да се информације у вези са уписом на основне академске студије на ФОН-у објављују искључиво на сајту http://upis.fon.bg.ac.rs/oas.

Четврти дан: број преосталих места након прозивке која је била у 12:00 часова

Број преосталих места четвртог дана, након прозивке која је била у 12:00 часова по студијском програму је:

• буџет: 0 (нула)
    • самофинансирање: 0 (нула)
    • самофинансирање: 68

Број преосталих места након трећег дана уписа

Након трећег дана уписа број преосталих места (са проширењм од 110 места на СП Информациони системи и технологије и 30 места на СП Менаџмент и организација) по студијском програму је:

• самофинансирање: 75
    • самофинансирање: 117

Распоред уписа за 08.07.2022.год.

Коначну ранг листу кандидата можете погледати овде.

Распоред уписа на ФОН за академску 2022/2023 годину за прозивку која ће бити организована 08. јула можете преузети овде .

За време уписа на Факултету неће бити шалтер банке.

Препоручујемо кандидатима који су сигурни да ће уписати факултет, да потребне уплате изврше пре прозивке.

Број преосталих места након другог дана

Након другог дана уписа број преосталих места (без проширења) по студијском програму је:

• самофинансирање: 111
    • буџет: 40
    • самофинансирање: 167
На основу Уверења о допуни акредитације почев од сутрашње прозивке уписне квоте за самофинансирајуће студенте ће бити повећане за 110 места на СП Информациони системи и технологије и 30 места на СП Менаџмент и организација.

Распоред уписа (прозивка) за 07. и 08.јул

Коначну ранг листу кандидата можете погледати овде.

Распоред уписа на ФОН за академску 2022/2023 годину за прозивку која ће бити организована 07. и 08. јула можете преузети овде.

За време уписа на Факултету неће бити шалтер банке.

Број преосталих места након првог дана уписа

Након првог дана уписа број преосталих места (без проширења) по студијском програму је:

• буџет: 39
    • самофинансирање: 230
    • буџет: 144
    • самофинансирање: 169

Процена је да ће буџетска места на студијском програму Информациони системи и технологије бити попуњена на прозивци у 10:30 сати.

Одобрено повећање уписне квоте на основним академским студијама (ИСиТ:110 + МиО:30)

На данашњем заседању,  Комисија за акредитацију и проверу квалитета,  је донела позитивну одлуку о проширењу уписне квоте за упис на прву годину студија у статусу самофинансирања и то за:

• 110 студената на СП Информациони системи и технологије и
  • 30 студената на СП Менаџмент и организација.

Потврда о оствареном резултату на пријемном испиту

Кандидати који желе да преузму потврду о оствареном резултату на пријемном испиту (издаје се искључиво за потребе уписа на друге факултете) могу то учинити у периоду од 06.07.2022.године (среда) до 08.07.2022.године (петак) у периоду од 13:30 до 15:30 часова у канцеларији B004.

Распоред уписа на ФОН за академску 2022/2023 годину

Коначну ранг листу кандидата можете погледати овде.

Распоред уписа на ФОН за академску 2022/2023 годину можете преузети овде.