Упис 2022 - Мастер академске студије

Финансијски менаџмент, контрола и менаџерско рачуноводство

60 ЕСПБ, ДХН

Студијски програм Финансијски менаџмент, контрола и менаџерско рачуноводство омогућава запосленима у финансијској, рачуноводственој, ревизорској и контролној служби јавне управе, али и јавних и приватних предузећа, да иновирају и надограде своја знања у области финансијске и рачуноводствене контроле и управљања, ослањајући се на рачунарске алате и апликације у примени симулација и пословне аналитике за доношење финансијских одлука, као и на примену информатичких алата и менаџерских дисциплина у управљању финансијским и рачуноводственим информацијама.

Након завршеног програма студент стиче академско звање – мастер менаџер.

Програм се састоји из обавезних и изборних предмета укључујући и завршни рад.
У првом семестру се похађају, слушају и полажу 3 обавезна предмета.У истом семестру студент бира, слуша и полаже 2 изборна предмета од понуђених 8 изборних предмета.
Други семестар је предвиђен за одбрану стручне праксе и израду и одбрану завршног рада.

Додатне информације о студијском програму и предметима налазе се на линку: Финансијски менаџмент, контрола и менаџерско рачуноводство